Práca s kozmetikouKatalógový predaj

KATALÓG

Publikované 19.04.2017 v 18:53 v kategórii Predaj a práca so zákazníkom, prečítané: 24x

Máte radi obchody, ktoré sú otvorené NONSTOP? Ja rozhodne áno.

OTVORTE SVOJ OBCHOD S OTVÁRACÍMI HODINAMI NONSTOP

Zľakli ste sa? Mnohí možno áno.  Koniec oddychu, len práca, práca, práca, stále práca. OBCHOD NONSTOP.


Výhoda spolupráce pre spoločnosti s katalógovým predajom je práve tá, že Vašim obchodom je predsa Váš katalóg. Pýtate sa ako je to možné? Ako môže byť katalóg otvorený nonstop? Pozor však nejde len o to, otvoriť katalóg a nechať ho na polici doma. Tam sa predsa objednávky samé neurobia.

Teraz Vám prezradím, ako Váš katalóg môže pracovať 24 hodín denne.

Vezmete si katalóg do práce. Požičiate ho kolegyni, ktorej ale samozrejme poviete, že obchod máte otvorený do doby, kým pôjdete domov. Vyzdvihnete si ho pred odchodom samozrejme s objednávkou, no nepoložíte ho na policu.

Opíšte si objednávku od kolegyne a posuniete katalóg napríklad svojej susede. Čo ak večer nebudú vysielať v TV nie až tak zaujímavý program a ona začne listovať práve Váš katalóg. Vy budete možno spať, no Váš obchod je stále otvorený, bude pracovať za Vás. Zamyslite sa teraz, má to zmysel? A čo ak budete mať takých „obchodov“ otvorených nonstop povedzme desať, alebo aj dvadsať. Záleží len na Vás. Samozrejme platí, čím viac obchodov, otvorených, tým viac objednávok vytvorených. Funguje to. Vyskúšajte si to.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?